Skip links

EC English Boston

ec-english-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
300 Öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 12  Öğrenci

Faneuil Hall, ABD tarihindeki en önemli bölgelerden biri ve bugünkü Amerika akademik merkezinin en canlı bölgesidir. Ec Boston dil okulu son derece modern, deniz kıyısına, mağaza, restoran ve gözde mekanlara sadece bir kaç dakikalık mesafededir.

Neden Ec Boston’ı seçmeli?

 • Okul, şehrin yemek ve alışveriş kalbi olan Faneuil Hall pazar alanının hemen yanındadır
 • Boston’un ünlü Özgürlük Yolu üzerinde (Freedom Trail) ve deniz kıyısına 5 dk. mesafede yer alır
 • Sohbet Partneri: Uzun dönem öğrencilerinin anadili İngilizce olan mahalli kişilerle eşleştirildiği ayrıcalıklı program mevcuttur
 • Güzel Sanatlar Müzesi’ne, Boston Halk Kütüphanesi’ne, Harvard Üniversitesi ve MIT’e yapılan turları da içeren ücretsiz aktiviteler
 • Ayrıca Red Sox beyzbol maçının, balina gözlemleme etkinliğinin, tekne partisinin ve Martha’s Vineyard gezisinin de tadını çıkarın
 • Boston, Washington DC, Philadelphia ve Niagara Şelaleleri’ne şehir dışı turları düzenlenmektedir
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20/24/30)
 • Çalışma Amaçlı İngilizce (20+10)
 • Şehirde İngilizce (20+10)
 • Akademik Dönem/Yıl (24/30)
 • Higher Score® TOEFL (20 GE+10 TOEFL Hazırlık)
 • Bire Bir
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

Okuldaki ilk gününüzde hoşgeldiniz organizasyonuna davet edileceksiniz ve bu rahat ortamda dönem arkadaşlarınızı ve Ec personelini daha yakından tanıyacak, gelecek günlerdeki heyecanlı deneyimle tanıştırılacaksınız! Eğitiminiz boyunca içinden seçebileceğiniz çok çeşitli aktiviteler size sunulacak. Her bir EC aktivite programı bulunduğunuz yeri keşfetmeye, İngilizce becerilerinizi geliştirmeye ve uluslararası arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmeye yardımcı olacak. 

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.