Skip links

ELS Language Centers Boston - Downtown

els-language-centers-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

ELS Boston – Downtown dil okulu; tarihi Boston’un tam kalbinde eğlenceli bir şehir içi bölgesinde yer alır. Merkez tesisi ileri teknoloji bilgisayar merkezine sahiptir ve açık hava parkları, oyun sahaları ve Boston Halk Kütüphanesi’ne yakın konumdadır. Ayrıca merkez, şehrin en iyi yiyecek, alışveriş ve gezinti yerlerine kolay erişime sahiptir. Çevredeki birçok üniversite ve yüksekokulu gezebilir, rock konserine gidebilir, canlı gösterileri izleyebilir veya profesyonel bir maçta tezahürat yapabilirsiniz. Tarihe ilgi duyanlar; Merkezin hemen dışından başlayan, Boston’un ünlü Özgürlük Yolu boyunca yürüyüş yapabilirler.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Akademik Amaçlar için İngilizce
 • Genel İngilizce
 • Yarı-Yoğun İngilizce
 • American Explorer
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

ELS/Boston-Downtown is located on Tremont Street, a quick walk away from many of Boston’s most exciting neighborhoods. Boston is one of the most walkable cities in the U.S. This means students can easily see many fun places in one day! Boston also offers Trolley Tours to see local attractions. ELS/Boston-Downtown is very close to the waterfront, famous for beautiful views of the ocean, huge ships and incredible seafood. Or, just steps away, students can explore Boston’s Italian North End. 
This is where students can find some of this country’s best pizza and authentic Italian cuisine. In addition to Boston’s amazing restaurants, there is never a shortage of great shopping opportunities! The huge malls of Copley Place and the Prudential Center offer just about anything students could want to buy. There are fun opportunities for every interest in Boston!

 • World class museums, parks and exhibits
 • Beaches and amusement parks 1-2 hours away by train or bus
 • Professional Soccer, Football, Baseball, Basketball and Ice Hockey games
 • Many top U.S. colleges and universities
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.