Skip links

Kings Education Boston

1-0059-kings-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Kampüs
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 12 Öğrenci

Dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan Boston tam bir öğrenci şehridir. Zengin bir tarih, gelişen bir kafe kültürü ve bolca yeşilliğin tadını çıkartacaksınız. Kings Boston dil okulu, Boston’a 20 dakikalık mesafede bulunan Chestnut Hill bölgesinde Pine Manor College‘ın kampüsü içerisinde yer almaktadır. Ekim 2012’de başlayan büyük bir yenilemenin ardından, öğrenciler son teknoloji yeni öğretim olanaklarının ve kampüs içi konaklama rezidanslarının modernleştirilmesinin tadını çıkarabilirler.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Intensive Course
 • Diploma of English
 • Compact Course
 • Vacation Course
 • English Plus Entrepreneurship
 • Cambridge English: First / Advanced
 • TOEFL iBT Preparation / Super Intensive TOEFL / Vacation TOEFL
 • Undergraduate Preparation Program
 • On Campus Plus Degree Program
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

Cape Cod, Newport (RI), Salem (MA), New York, Freedom Trail, Ice hockey games, Red Sox baseball games, Celtics basketball games, Harvard/MIT tours, Quincy Market and Faneuil Hall, Six Flags New England, Museum of Fine Arts, Wrentham Outlets shopping, Beach trips in summer, Skiing in winter, Dance Club. Cheerleading Club, Drama Club, Model UN Club, Alternative Spring Break, Cultural festivals, Intramural basketball and soccer, Community Clean-up Day.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Kampüs içi Yurt

Kampüs içerisinde diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Yurtların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.