Skip links

OHC English Boston

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

OHC English Boston Amerika’nın en tarihi şehirlerinden birinde sizi bekliyor!

OHC Boston şehrin en büyük turistik noktalarından biri olan Faneuil Hall Marketplace yakınlarında, şehrin kalbindedir. Burada hem muhteşem bir İngilizce eğitimi hemde eğlence dolu sosyal takvim bulabilirisiniz. Boston, şık ince zevkliliği ve New England albenisiyle diğer Amerikan şehirlerinden ayrılır. OHC’nin Boston şubesi de mükemmeliyetçilikle öğrencilerin rahatlığıı ve eğleneceklerini garantileyecek şekilde düzenlenmiş bir binaya sahiptir. Sınıflar tamteçhizatlıdır ve öğretmenler öğrencilerle yakından ilgilidir.

Bu dünya şehri uluslararası mutfağıyla, birinci sınıf kültür merkezleriyle, herkesçe başarısı bilinen eğitim kuruluşlarıyla, defalarca şampiyon olmuş spor kulüpleriyle ve Amerikan tarihinde öncülüğüyle tanınır. Turizm New England’Daki en büyük sektörlerden biridir. Boston da eğlenebileceğiniz ve öğrenebileceğiniz kadarını size çok az sayıda şehir sunabilir.

İngilizce öğrenmek için en iyi tercih Amerika’nın kuzeydoğusunun kalbi OHC Boston’dır!

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

  • General EnglishİIntensive English
  • IELTS
  • exam preparation
  • Özel ders
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

OHC English’te sosyal aktivite takvimi sürekli yenilenmektedir. Öğrencilerin Sydney’de geçirdikleri vakitten maksimum verimi almaları için sosyal programın çeşitliliği ve yoğunluğu çok önemlidir.

OHC sosyal aktivite takviminde görmeyi bekleyebileceğiniz etkinliklerden bazıları Freedom Trail, Fenway Park, Harvard University, Boston Common, New England Aquarium, ve Public Garden.gibi yerlere geziler, pizza partisi, yoga dersleri ve uluslararası yemek günleridir.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.