Skip links

OISE Boston

oise-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
255 Öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 Öğrenci

Boston: Amerika’nın en eski şehirlerinden biri!

Ülkenin en tarihi fakat en ileri görüşlü olan şehirlerinden biri Boston, finans endistrüsünde gücünü arttırırken, dünyaca ünlü iki üniversitesi ile eğitim tahtından inmez. Bu prestijli akademik şehir, İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. 

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

  • General English
  • Intensive English
  • IELTS
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

OISE Boston’dakisosyal aktivite programı tüm şehirde bulabileceğiniz en iyidir. Yazın öğrenciler Hardvard ve MIT takımlarının Head of the Charles Regetta yani Esplanade üzerinden giden dünyanın en büyük kürek çekme yarışını izlemeye giderler. Charles Nehri’nde sandala binmek, limanda yürüyüş yapmak ve bir rehber eşliğinde feribot turu şehrin sularını keşfetmenin harika bir yoludur. 

Yıl boyunca öğrenciler yerel bira fabrikalarını, USS Constitution gemi müzesini, Chinatown’da çin restoranlarını ve İtalyan bölgesi North End’i ziyaret edip Amerikan tarih, kültür ve mutfağıyla ilgili birçok deneyim edinirler. Prudential  binasındaki Top of the Hub’da aperatifler ve kokteyl eşliğinde şehir manzarasını izlemek ya da Institute of Contemporary Art ve Harvard kampüsünü keşfe çıkmak da öğrenciler arasındaki popüler etkinliklerdendir. 

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.