Skip links

The New England School of English Boston

the-new-england-school-of-english-LOGO
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
200 Öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 Öğrenci

NESE, Cambridge’de Harvard Üniversitesi’ne komşu ve Charles Nehri’ne sadece birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde olan Harvard Square’de yer almaktadır. Harvard Square, öğrenci etkinliklerinin odak noktası olup, Birleşik Devletler’deki en ilginç ve dinamik öğrenci merkezlerinden biridir. Öğrencilerin ihtiyaçları ve eğlence için ideal olan “Meydan”ın (Square) etrafı kafeler, restoranlar, kitapçılar ve butiklerle çevrelidir. Üniversite dersleri sadece birkaç adım ötede, klasik ve güncel filmler hemen caddenin karşısında, tiyatro ve konserler köşeyi dönünce ve müzik caddelerde ve parklardadır. İlgi alanlarınız ne olursa olsun Harvard Square’de bunların peşinden gidebilirsiniz.

Cambridge şehri, dünyanın en iyi üniversitelerinden ikisi olan Harvard Üniversitesi ve MIT’ye (Massachusetts Institute of Technology) ev sahipliği yapmakta olup, öğrenciler ve profesyoneller açısından Amerika’nın en gözde merkezleri arasında yer alır. Akademik yıl boyunca (Eylül’den Mayıs’a kadar) bu bölgede 300.000’den fazla öğrenci bulunur. Dinamik, çağdaş yaşam tarzı bağlamında öğrencilere Birleşik Devletler’de böylesine heyecan verici bir kültür, gelenek ve tarih – ve İngilizce öğretmenleri – harmanı sunan sadece birkaç yer daha vardır.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

  • General English
  • Intensive English
  • Business English
  • Academic English
  • TOEFL
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

NESE’de sosyal etkinliklerin çoğu Boston çevresindeki ünlü yerlerin ziyaret edilmesi, yürüme mesafesindeki MIT ve Harvard’ın tesislerinin kullanımı ve kulüplerden oluşur. Öğrenciler, MIT ve Harvard’ın tüm spor tesislerini kullanabilirler. Bunun dışında NESE bünyesindeki kulüpler şunlardır:

  • Sanat tarihi kulübü, basketbol kulübü, sohbet kulübü, sinema kulübü,yaratıcı yazarlık kulübü, aşçılık kulübü, tarih kulübü, meditasyon kulübü, film kulübü, müze kulübü, masa tenisi kulübü, alış-veriş kulübü, futbol kulübü
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.