Skip links

ELS Language Centers Philadelphia

els-language-centers-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Kampüs
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

ELS Philadelphia dil okulu; Saint Joseph’s University’nin Philadelphia şehir merkezine yakın konumdaki göz kamaştıran kampüsünde yer alır. Banliyöde bulunan bu özel kampüs destekleyicidir ve sıkı bağlara sahiptir; ayrıca büyük şehrin sunduğu iletişim ağı ve kariyer fırsatlarına kolay erişimi vardır. Öğrenci tesisleri arasında öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarı ve yakındaki restoranlara, mağazalara ve konaklamalara hizmet veren ücretsiz servis bulunur. Ülkenin en büyük beşinci şehri olan Philadelphia, her yıl 40 milyon ziyaretçiyi ağırlar. Şehrin geniş toplu ulaşım ağını kullanarak Independence Hall ve Liberty Bell gibi simgeleşmiş mekanları gezebilir; profesyonel sporların, güzel yemeklerin, alışverişin ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. 

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Akademik Amaçlar için İngilizce
 • Genel İngilizce
 • Yarı-Yoğun İngilizce
 • American Explorer
 • Yöneticiler için İngilizce
 • Süper Yoğun İngilizce
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

 • Philadelphia’nın tarihi cazibe merkezleri arasında Independence Ulusal Parkı, Özgürlük Çanı ve
 • Ulusal Anayasa Merkezi ve Hayvanat Bahçesi bulunmaktadır.
 • Şehir merkezindeki müzeler arasında Philadelphia Sanat Müzesi, Barnes Vakfı, Rodin Müzesi, Franklin Enstitüsü ve Penn Üniversitesi Arkeoloji Müzesi bulunmaktadır.
 • Konser salonları arasında Kimmel Center, Philadelphia Orkestrası, Pennsylvania Balesi ve Wachovia Merkezi bulunmaktadır.
 • Alışveriş mekanları arasında King of Prussia Mall, Premium Outlets, Philadelphia Mills ve South Street bulunmaktadır.
 • Profesyonel sporlar arasında Eagles futbolu, 76ers basketbolu, Phillies beyzbol Flyers hokeyi ve Philadelphia Union futbolu yer alır.
 • Hafta Sonu Kaçamakları arasında New York City, Washington, DC, Atlantic City ve Jersey kıyısı, Niagara Şelalesi, Pocono kayak ve rafting ve Longwood Gardens ve Lancaster bulunur.
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Kampüs içi Yurt

Kampüs içerisinde diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Yurtların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.