Skip links

Kaplan International Languages Chicago

kaplan-logo-
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 12 öğrenci

 Kaplan International English Chicago dil okulu Millennium Park’a kısa yürüyüş mesafesindedir ve birçok otobüs durağına ve tren hatlarına kolay erişimi vardır. Etkileyici mimariye sahip ve Windy City’nin (Rüzgar Şehri) hareketli merkezinin ortasında, Chicago şehir merkezinde eğitim alabilirsiniz. Bu yeni lokasyon, öğrenme ve ders çalışmak için en son teknoloji ile donatılmıştır ve ayrıca çok çeşitli programlar sunmaktadır. Ülkenin üçüncü en büyük şehrinde caz kulüplerini gezin, Michigan Gölü kıyılarında yürüyün, bisiklete binin ve hatta patenle kayın ve Amerika’nın en inançlı taraftarlarıyla tanışın. Chicago’da her gün yenecek, görülecek ve yapılacak yeni bir şey bulacaksınız.

 • Chicago şehir merkezinin ünlü alışveriş bölgesi Magnificent Mile üzerinde yer alır.
 • Michigan Gölü’nü çevreleyen parklara yürüyüş mesafesindedir.
 • Çok çeşitli restoran seçenekleri, spor etkinlikleri ve müzeler ile dolu Chicago’nun canlı merkez bölgesi ile çevrilidir.
 • Millennium Park’a ve Chicago Sanat Enstitüsü’ne yakındır.
 • Büyülü kış beyazından Cızırdayan yaz mevsimine mevsim geçişlerini yaşayın.
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Vacation English
 • General English
 • Intensive English
 • Academic Year
 • Academic Semester
 • TOEFL iBT® & Academic English
 • GMAT®/GRE® Preparation
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

Kaplan, günlerinizi dolu dolu yaşamanız ve Chicago ile ilgili en iyi şeyleri keşfetmeniz için eğlenceli ve çeşitli etkinlikler takvimi sunuyor. Kaplan International Chicago okulundaki öğrenciler her zevke uygun bir şeyler içeren aktivite programına hayran olmaktadırlar. En popüler aktiviteler arasında  futbol oyunları, film geceleri ve yerel restoranlarda akşam yemekleri bulunmaktadır. Oak Park’ta ünlü Frank Lloyd Wright binalarını gezin. Michigan Gölü üzerinden güneşin doğuşunu izleyin. Modern Sanatlar Müzesini ve diğer birçok müzeyi gezin.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.