Skip links

ELS Language Centers Houston

els-language-centers-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Kampüs
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

ELS Houston dil okulu; Houston Texas’taki University of St. Thomas – Houston’un hemen yanında yer alır ve üniversitenin kampüs ve tesislerine tam erişimi vardır. Öğrenciler; zengin çeşitlilikte hareketli bir şehir ortamında spor tesislerinin, kütüphanenin ve kafenin tadını çıkarırlar. Houston, ABD’nin en büyük dördüncü şehridir ve ABD’nin tüm büyük şehirlerinden daha fazla kültürel çeşitliliğe sahip topluluğu vardır. Houston ayrıca önemli bir enerji sektörü merkezidir. Hafta sonlarında NASA’nın Johnson Uzay Merkezi’ne, Meksika Körfezi plajlarına, dünyanın en büyük akvaryumlarından biri olan Aquarium Pyramid’e, Galveston plajlarına ve daha birçok yere gezilerin tadını çıkarabilirsiniz.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Akademik Amaçlar için İngilizce
 • Genel İngilizce
 • Yarı-Yoğun İngilizce
 • American Explorer
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

ELS/Houston, Houston’ın popüler River Oaks/Yukarı Kirby/Greenway Plaza Profesyonel Bölgelerinde yer alır ve Metro otobüsü ile University of St. Thomas kampüsüne 10-15 dakikalık kısa bir yolculuk mesafesindedir. Uluslararası öğrenciler için önemli bir destinasyon olan Houston, Amerika’nın dördüncü büyük şehri ve dünya enerji endüstrisinin merkezidir. Ulusal Hava ve Uzay Dairesi (NASA) Houston Uzay Merkezi, Meksika Körfezi plajları ve çok daha fazlasına hafta sonu ziyaretlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Houston Uzay Merkezi
 • Meksika Körfezi plajları
 • San Antonio, New Orleans veya Meksika’ya olası hafta sonu gezileri
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.