Skip links

California Language Academy Los Angeles

california-language-academy-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
120 Öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

Los Angeles,  Amerika’daki en multikültürel şehirlerden biridir. Farklı milletlerin, dinlerin, yemek kültürlerinin, müziklerin ve daha da fazlasının karışmasıyla şehrin cazibesi farklılıklardan doğmaktadır. Los Angeles aynı zamanda dünyanın “Yaratıcılık Başkenti” olarak bilinir. Los Angeles’ta her altı kişiden biri müzik, sinema gibi yaratıcı bir sektörde çalışmaktadır. 

Los Angeles coğrafi anlamda da ilginç bir şehirdir. Astropikal iklimi adeta sizi dışarı daveteder fakat şehir merkezinin yetmiş mil kadar uzağında yüksek dağlar bulunmaktadır. CLA Los Angeles öğrencilerin bu doğal güzellikleri de tecrübe edebilmesi için Venice ve Santa Monica plajlarından sadece birkaç dakika uzaktadır. 

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Intensive English
 • General English
 • TOEFL
 • IELTS
 • TOEIC
 • CAE
 • Pathway to University
 • Business English
 • Academic English
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

CLA, öğrencilerinin İngilizce kabiliyetlerini sınıf ortamında gerçek hayata yansıtmaları gerektiğine inananrak her ay yoğun bir sosyal aktvite takvimi hazırlamaktadır. Bu etkinliklerin amacı İngilizce bilgisinin prat,üe dökülmesi ve öğrencilerin hayatlarının bir parçası haline gelmesidir. Öğrenciler Los Angeles’ı keşfederken yeni arkadaşlar edinebilir ve öğrenebilirler.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.