Skip links

FLS International Citrus College, Los Angeles

fls-international-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Kampüs
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 12 öğrenci

San Gabriel Dağları’nın eteklerinde yer alan FLS Citrus College, görkemli Los Angeles’a kolay erişim imkanı sunarken, sıcak kasaba yaşantısının konforunu ve güvenliğini bir araya getirir. 1915’te kurulan Citrus College, Kaliforniya’nın en köklü okullarından biri olup eğitim misyonunu genişletmeye devam etmektedir. Buradaki eğitimlerinden sonra öğrenciler, derecelerini tamamlamak için UCLA gibi saygın kurumlara geçiş yapabilmektedirler.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Akademik İngilizce
 • TOEFL Hazırlık
 • TOEIC Hazırlık
 • GRE Hazırlık
 • Yoğun İngilizce
 • Genel İngilizce
 • Tatilde İngilizce
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

FLS 100’den fazla ülkeden öğrencileri ağırlarken, öğrencilerin bir yandan birbirlerinin kültürlerini tanımalarını bir yandan da okurken uzun süreli dostluklar kurmalarını sağlar. Orijinal Disneyland eğlence parkı ve Kaliforniya Macerasını da içeren Disneyland Resort’u ziyaret edin. Chinese Theater ve Rodeo Drive’daki şık butikler gibi Hollywood ve Beverly Hills’in görülmeye değer yerlerini gezebilirsiniz. Heyecan verici bir spor müsabakasına katılabilir ve Dodgers, Angels, Lakers veya Clippers’a tezahüratta bulunabilirsiniz. Efsanevi Hollywood Bowl’da veya bir mimari harikası olan Walt Disney Konser Salonu’nda dünyaca ünlü sanatçıların konserlerine katılabilirsiniz.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.