Skip links

Kings Education Los Angeles

1-0059-kings-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Kampüs
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 12 öğrenci

Kings Education Los Angeles dil okulu, şehrin en çok rağbet gören bölgelerinden birinde yer almaktadır. Hollywood’un kalbinde yer alan tesis, dünyanın en popüler eğlence merkezleriyle çevrilidir. Okul yenilenmiş ve bitişik olan iki binayı kaplamaktadır. Öğrenciler rahat ve güvenli bir ortamda eğitim alma fırsatı yakalamaktadır. Kings’in Los Angeles’da bir dil okulu daha bulunmaktadır. Marymount California University‘nin kampüsünde yer alan okul, zengin bir mühit olan Palos Verdes’te eğitim ve eğlence için harika bir konumdur ve Pasifik Okyanus’u manzarasına sahiptir. 26 dönümlük kampüs, yüzme havuzu, büyük öğrenci eğlence merkezi, kütüphane ve popüler bir restoran gibi çok çeşitli olanaklar sunmaktadır.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Intensive Course
 • Intensive 25+
 • Vacation 25+
 • Diploma of English
 • Compact Course
 • Vacation Course
 • English Plus Film/ Vacation Plus Film
 • Cambridge English: First / Advanced
 • TOEFL iBT Preparation / Super Intensive
 • TOEFL / Vacation TOEFL

 

aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

Disneyland, Theme parks, Hollywood Sign, Kodak Theater, Beverly Hills, Universal Studios, Hollywood Bowl, Lake Tahoe, Big Bear Lake, San Francisco, Madame Tussauds, Museum of Contemporary Art, Griffith Park Observatory, Movie Stars Home Tours, Hollywood Walk of Fame, Yosemite National Park, Joshua Tree National Park, Napa Valley vineyards, Film Club, Beach volleyball, Hiking, Shopping trips, Barbecues, Dodgers/Lakers games, Outdoor movie nights.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kampüs içi Yurt

Kampüs içerisinde diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri paylaşmak için harika bir yoldur. Yurtların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.