Skip links

Talk English School Miami Beach

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:

Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 Öğrenci

Sahilden yalnızca birkaç dakika uzaktaki TALK Miami Beach, Ocean Drive ve South Beach heyecanını içinde barındırmaktadır. Mükemmeliyetçi eğtiim anlayışı, dünyaca güzelliğiyle bilinen lokasyon, ünlüler, restoranlar, kafeler, spor etkinlikleri ve eğlence ile TALK Miami Beach’te buluşmaktadır.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • General English
 • TOEFL
 • Academic English
 • Özel ders
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

 • Ocean Drive ve üzerindeki bar ve restoranları ziyaret edebilirsiniz.
 • Gianni Versace’nin zamanında yaşadığı Versace Mansion’ı gezebilirsiniz.
 • American Airlines Arena’da dünyaca ünlü basketbol takımı Miami Heats maçlarını seyredebilirsiniz.
 • Sahne sanatlarında Amerika ve dünyanın en iyi şovlarını Adrienne Arsht Center’da izleyebilirsiniz.
 • Muhammad Ali gibi efsanevi boksçuların çalıştığı 5th Street Gym’i ziyaret edebilirsiniz.
 • Key West ve Florida Keys’i görmeye gidebilirsiniz.
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.