Skip links

California Language Academy San Diego

california-language-academy-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
150 Öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

San Diego, Amerika’daki en güzel şehirlerden biri olması dışında İngilizce öğrenmek için dünya üzerinde belki de en ideal şehirdir. Muhteşem plajları, sıcak iklimi, arkadaş canlısı halkı,güvenli ve modern caddeleri ile uluslararsı öğrencilerin Amerikan kültürünü öğrenmesi için harika bir noktadır. CLA San Diego öğrencilerine kendilerini rahat hissedebilecekleri sıcak bir eğitim atmosferi hazırlamaktadır. La Jolla plajı, Coronado Adası ve Carisband plajları dünyadaki en güzel yerler olarak dahi anılmıştır. Bu doğal ve kentsel zenglik arasında  İngilizce öğrenerek yeni arkadaşlar edinebilir, geleceğinizi değiştirebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • Intensive English
 • General English
 • TOEFL
 • IELTS
 • TOEIC
 • CAE
 • Pathway to University
 • Business English
 • Academic English
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

CLA, öğrencilerinin İngilizce kabiliyetlerini sınıf ortamında gerçek hayata yansıtmaları gerektiğine inananrak her ay yoğun bir sosyal aktvite takvimi hazırlamaktadır. Bu etkinliklerin amacı İngilizce bilgisinin prat,üe dökülmesi ve öğrencilerin hayatlarının bir parçası haline gelmesidir. Öğrenciler San Diego’yu keşfederken yeni arkadaşlar edinebilir ve öğrenebilirler.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.