Skip links

Converse International School of English San Diego

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 8 Öğrenci

Amerika’nın en güzel şehirlerinden biri San Diego, sıcak iklimi, uzun plajları ve rahat Güney California kültürü ile bilinir. Yerli halk ise San Diego’yu nefes kesen doğal parkları, müzeleri, kaliteli restoranları, spor etkinlikleri ve yıl boyunca devam eden festivalleri ile bilir. 

Peki, San Diego’yu özel yapan şey nedir? San Diego’nun her bölgesi ziyaretçilere ayrı bir şey sunar. Modayla ilgilenenler Mission Valley’e, yüzme severler şehrin dünyaca ünlü plajlarına, soğa sevenler çevredeki parklara ve şehir meraklıları da East Village, Downtown Gaslamp, Little Italy gibi yerlere doluşurlar. Bu bölgelerin hepsi kullanımı kolay bir toplu taşıma sistemiyle bağlanmıştır. 

CISL San Diego, şehrin merkezindeki Gaslamp bölgesinde,Broadway Caddesi üzerindedir. Okulun modern ve iç açıcı sınıfları öğrencileri samimiyetle kucaklarken, ders dışında öğrenciler bilgisayar odasını ve öğrenci salonunu kullanabilmektedir. 

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • General English
 • Exam Preparation
 • Academic English
 • Premier English
 • Career English
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

 • San Diego Hayvanat Bahçesi’ni gezebilirsiniz.
 • Balboa Parkı’na gidebilirsiniz.
 • Çevre müzeleri ziyaret edebilirsiniz.
 • San Diego veya Mission Bay’de sörf ve rüzgar sörfü yapabilirsiniz.
 • Fashion Valley’de Las Americas outletlerinde alış-veriş yapabilirsiniz.
 • Balinaları seyretmeye gidebilirsiniz.
 • Birkaç günlük Las Vegas veya Los Angeles gezileri yapabilirsiniz.
 • Gold veya tenis oynayabilirsiniz.
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.