Skip links

Oxford International English Schools San Diego

oxford-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
200 Öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 Öğrenci

Dünyanın en ikonik noktaalrından birinde İngilizce öğrenin: California!

Oxford International San Diego, şehrin kalbindeki Gaslamp Quarter bölgesindedir. Tam teçihzatlı, modern ve ferah okul binası deniz kıyısına, büyük bir alışveriş merkezi olan Horton Plaza’ya, sayısız restoran, gece kulübü, kafe, tiyatro ve dükkana yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Bunun dışında birkaç müze ve şehrin birinci lig beyzbol stadyumu da kolaylıkla ulaşabileceğiniz mesafededir. Oxford International’da alacağınız eğitim tecrübe, özen ve ilgiyle mükemmelleştirilmiştir.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

  • General English
  • Intensive English
  • Business English
  • IELTS
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

San Diego hızla California’nın en cazip turistik bölgesi haline gelmektedir. Yıl boyunca süren ılıman iklimini, kartpostaldan çıkmış misali sahillerini, göz kamaştıran manzarasını, kültürel imkanlarını ve birinci sınıf restoranlarını hesaba katınca bu işten bile değildir. San Diego, İngilizce öğrenmek isteyen uluslararası öğrenciler için idealdir. Burada öğrenciler Amerikan kültürünü özümseyebilir ve dil becerilerini geliştirebilirler. 

Los Angeles, San Diego Hayvanat Bahçesi, Disneyland, USS Midway Müzesi ve Baboa Parkı öğrencilerin gezebilecekleri nispeten yakınlardaki yerlerdir. Öğrenciler okul çapında hafta içi düzenlenen film gecesi, konuşma kulübü ve karaoke tarzı etkinliklerde ise sınıf arkadaşlarını ve onların kültürlerini tanıma şansını edinebilirler. 

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.