Skip links

University of San Diego English Language Academy San Diego

san-diego-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 Öğrenci

Yurtdışında eğitim almak, öğrencinin hayatında en ödüllendirici ve en zorlayıcı deneyimlerden biri olabilir. English Language Academy (ELA), güzelliği ve İspanyol Rönesans mimarisinden esinlenmiş yapısı ile ünlü San Diego Üniversitesi’nin güzel kampüsünde yer almaktadır. Dersler, deneyimli ve hevesli öğretim görevlileri tarafından verilmektedir. Programlar şunları içerir: Yoğun İngilizce, TOEFL Test Hazırlığı, Pathway (üniversiteye katılmak isteyen öğrenciler için), Kariyer Geliştirme İngilizcesi, Konuşma üzerine yoğunlaşmış genel İngilizce, TEFL (İngilizceyi Bir Yabancı Dil Olarak Öğretmek), Aksan Değiştirme, özelleştirilmiş programlar ve bir Uluslararası Gençlik Yaz Programı (13-17 yaşlarında öğrenciler için). ELA personeli, öğrencilerin üniversitenin sosyal ve akademik topluluklarında ve üniversitenin dışındaki hayatlarında başarılı olmaya hazırlanması için çalışmaktadır. Dost ve özverili personelimiz akademik planlama, konaklama, vize işlemleri, sosyal aktiviteler ve kampüs işlevleri konusunda öğrencilere yardımcı olmaya hazırdır.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

  • Intensive English
  • General English
  • TOEFL
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

San Diego Üniversitesi’nde İngilizce eğitimi alan öğrenciler üniversitenin etkinliklerine katılma şansına sahiptirler. Bu etkinlikler okul yönetimi ya da öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenmektedir. Etkinlik takvimi her ay yenilenir. ELA öğrencileri uluslararası arkadaşlıklar kurabilir, San Diego ve çevre şehirleri keşfe çıkabilir ve ggünlük konuşma becerilerini geliştirebilirler. 

 
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.