Skip links

Converse International School of English San Francisco

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 8 öğrenci

San Francisco kültürüyle, meşhur köprüsü kadar ikonik bir şehirdir. Şehrin rengarenk bölgelerini, güzel limanlarını ve muhteşem restoranlarını ziyaret etmek buünün nedenini anlamaya yetmektedir. Ancak San Francisco yüzlerce gizli güzelliğe de sahiptir. Bunlardan bazıları eşsiz müzeler, küçük çiçek bahçeleri ve yerli çiftçi pazarlarıdır.

San Francisco’da dil öğrenmenin nedeni ne mi olabilir? San Francisco’nun her bölgesi ayrı bir kişiliğe sahiptir. Alış-verişten modaya, doğa gezilerinden müzelere, limanlardan galerilere her zevkten insana uyan bir yer vardır. Şehrin bu çok yönlülüğü burada yaşamı bir maceraya çevirmektedir.

CISL San Francisco, şehrin tam merkezi olan Financial District’te Market Street üzerindedir. Okulun modernve zevkli binası metronun hemen karşısındadır. Ders dışında öğrenciler terasta şehrin manzarasının keyfini çıkarırken sosyalleşebilirler.

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • General English
 • Exam Preparation
 • Academic English
 • Premier English
 • Career English
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

 • Bölgedeki benzersiz müzeleri ziyaret edebilirsiniz.
 • Şehrin gurme yemeklerini tadabilirsiniz.
 • Giants beyzbol maçlarını indirimli seyredebilirsiniz.
 • UC Berkeley turuna katılabilirsiniz.
 • Dini koro konserlerine gidebilirsiniz.
 • Yerel şarap ve biraları tatmaya gidebilirsiniz.
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.