Skip links

TALK English School San Francisco

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
90 Öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Maksimum 15 öğrenci

TALK San Francisco,  yalnızca dil eğitimi vermekte değil, öğrencilerine Amerikan kültürünü ve San Francisco şehrini tanıtmakta iddialıdır. Eski tramvaylardan şehrin güzeliklerini izlemek, Golden Gate’ten bisiklet ile geçmek ya da Alcatraz Adası’ndan feribota binmek yapabileceklerinizden sadece bazılarıdır. Bay Area gibi kalabalık vecanlı bir yerde vakit geçirirken hem uluslararası arkadaşlıklar kurmak hem de İngilizce pratik yapmak gayet kolaydır. 

TALK, Anchorage Meydanı üzerindeki Fisherman’s Wharf’ta, şehrin meşhur butik, restoran, dükkan, kafe, müze, galeri ve daha da fazlasının tam da ortasındadır. 

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

  • General English
  • TOEFL
  • Academic English
  • Özel Ders
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

TALK, öğrencilerinin İngilizce pratiği kazanaması için günlük hayata karışmaları gerektiğini savunan ve bunu haftalık planlarına yansıtan bir kuruluştur. Her ay yenilenen etkinlik takvimlerinde şubelerin bulunduğu yerlerin fiziki, tarihi ve kültürel yapısını keşfetme amacı ön plandadır. 

Her TALK şubesinde Sevgililer Günü, Uluslararası Yemek Günü, Cadılar Bayramı, pizza günleri ve mezuniyet kutlanmaktadır. 

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.