Skip links

OHC English Londra Richmond

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 15 öğrenci

Richmond-Upon-Thames: İngiltere’nin en eski bölgelerinden biri!

Londra merkezden yalznıca 20 dkika uzaktaki şehir, muhteşem tren, metr, otobüs ve feribot ulaşımıyla ülkedeki her yere yakındır. Şehrin stresinin içinde boğulmadan multikültürel ve geniş sosyal imkanlı bir yerde İngilizce eğitimi almak her öğrenci için en mantıklı karar olacaktır. OHC English’in bu şubesi Richmond merkezindeki restoran, kafe, pub ve eğlence merkezlerine yakınlığıyla öğrencilere rahatlamak için çok sayıda avantaj sunmaktadır.

Thames’de gezen sandalları ya da tarihi binalardan çevirme ilginç butikleri olsun Rİchmond tam anlamıyla zarif bir şehirdir. Bu nedenle OHC’nin ilgi ve tecrübe dolu çatısının altında eğtiim almak muhteşem bir deneyimdir. 

 • Modern sınıflar
 • Merkezi Konum
 • Kafe
 • Öğrenci salonu
 • Öğrenci bilgisayar odası
 • Ücretsiz wifi
 • Kahve makinesi
 • Interaktif beyaz yazı tahtası
 • Öğrenci mikrodalga fırını
 • Öğrenci buzdolabı
 
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • General EnglishİIntensive English
 • IELTS
 • exam preparation
 • özel ders
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

OHC English’te sosyal aktivite takvimi sürekli yenilenmektedir. Öğrencilerin Londra’da geçirdikleri vakitten maksimum verimi almaları için sosyal programın çeşitliliği ve yoğunluğu çok önemlidir. 

Hoş geldin partileri, uluslararası yemek günleri, futbol maçları, çevre müze turları, pub geceleri, film geceleri, Cambridge ve Stonehenge gezisi gibi etkinlikler takvimde görebileceğiniz şeylerdendir. 

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Öğrenci Yurdu

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Yurtların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.