Skip links

OISE Londra

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 15 öğrenci

Londra’nın merkezinde İngilizce öğrenin!

OISE’nin amacı öğrencilerinin İngilizce dilinin dilbaz kullanıcıları haline gelmesini sağlamaktır. Çok az kişili sınıflarda öğrenciler parlamak içindaha fazla şans bulurken hedeflerine ve potansiyellerine ulaşma arzuları dakuvvetlenir. 

Londra’nın sağladığı imkanlarla yarışabilecek başka bir şehir bulmak nispeten imkansızdır. Dünya moda, finans ve eğlence başkenti, en uluslararası toplumlardan birininsahibi ve dünyadaki en iyi birkaç üniversitenin evi Londra’dır. OISE ytüm bu heyecanın kalbinde, Trafalgar’dan yalnızca 3 dakika uzaktadır. 

 • Modern sınıflar
 • Merkezi Konum
 • Kafe
 • Öğrenci salonu
 • Öğrenci bilgisayar odası
 • Ücretsiz wifi
 • Kahve makinesi
 • Interaktif beyaz yazı tahtası
 • Öğrenci mikrodalga fırını
 • Öğrenci buzdolabı
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • General EnglishİIntensive English
 • junior
 • evening
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

osyal aktivite programı öğrencilerin kültürü tanıması ve İngilizce bilgilerini günlük hayata taşımasını sağlaması aöısından eğitimin en önemli yanlarından biridir. OISE, öğrencilerine haftada 5 sosyal aktivite içeren bir program sunar, bu etkinliklerin hepsi ücretsizdir. Etkinlikler her hafta değişim gösterir. 

Her akşam en az bir rehber öğretmen eşliğinde okul içi bir etkinlik düzenlenir. Bunun dışında hafta sonlarında Londra’nın Covent Garden, Big Ben, London Eye, Naitonal Gallery ve Tate Modern gibi ikonik noktalarına da geziler yaoılır. Stonehenge, Bath, Canterbury, Dover, Oxford ve Cambridge de bu programda olabilir.

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.