Skip links

Regent Londra

Regent Londra
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
120 öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 15 öğrenci

Regent’in ilk şubesi olan Regent Londra, 1964 yılında kurulmuştur. Okulun en büyük gurur ve güven kaynağı 50 yılı aşkın eğitim tecrübeleridir.

Regent, öğrencilerine rahat hissedebilecekleri ve sıkı bir eğitim atmosferi sunmaktadır. Regent akademik kadrosu öğrencilerin başarılarını takip eder ve onların İngiltere deneyimlerinin olumlu olması için bireysel çaba gösterirler. Regent’teki öğrenci profili de Londragibi multikültüreldir. Böylelikle öğrencilerin İngilizce öğrenirken birçok farklı kültürü tanıma imkanları da oluşur. 

Trafalgar’ın merkezindeki Regent Londra binası da kurumun kendisi gibi köklü bir geçmişe sahiğtir. Modernleştirilmiş yapı, ünlü günce yazarı Samuel Pepys’in evidir ve 300 yıllıktır. 

 • Modern sınıflar
 • Merkezi Konum
 • Kafe
 • Öğrenci salonu
 • Öğrenci bilgisayar odası
 • Ücretsiz wifi
 • Kahve makinesi
 • Interaktif beyaz yazı tahtası
 • Öğrenci mikrodalga fırını
 • Öğrenci buzdolabı
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • General English
 • IELTS
 • Cambridge
 • özel ders
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

Regent’in prensiplerinden biri de eğitimi sınıfta bırakmamak ve öğrencinin günlük hayatına  bu bilginin geçmesini sağlamaktır. Öğretmenler öğrencilere gezi planları oluşturmalarında yardım eder ve tavsiyelerde bulunurlar. Yabancı arkadaşlarıyla eğitim alan öğrenciler Britanya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfederken İngilizce pratiği yapmaya devam ederler. 

aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.