Skip links

The Language Gallery Londra

The Language Gallery Londra
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Okul Tipi
Okul Tipi:
Şehir Merkezi
Okul Kapasitesi
Okul Kapasitesi:
195 öğrenci
Sınıf Mevcudu
Sınıf Mevcudu:
Ortalama 15 öğrenci

The Language Gallery Londra, şehrin kalbindedir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına uymak için kurslar part-time,akşam ve tam zamanlı gibi farklı şekillerde verilmektedir. İngilizce dışında yalnızca birkaç kişilik sınıflarda İspanyolca ve Almanca eğitimi de verilmektedir. 

Londra dünyada İngilizce öğrenmek için en iyi yerlerden biridir. Dünyaca ünlü akademik mükemmeliyetçiliği, ilgi çekici tarihi ve sayısız ülkeden gelen insanlarıyla multikültürel yapısı sayesinde Londra eğitim için idealdir. The Language Gallery, öğrenci ve çalışan birçok kişiye ilham vermiş, onları üniversiteye ve iş hayatına İngilizce konuşulan bir ülkede adapte olmak için gereken becerileri kazandırmıştır.

The Language Gallery Londra, Holborn metro durağına yakın Southampton Place’te bulunur. İngiliz Müzesi, Covent Garden ve eski pazar yeri gibi şehrin bazı turistik alanları yürüme mesafesindedir. Çevrede keşfetmek için bahçe ve parklar vardır. Ayrıca öğrencilerin derslerden sonra rahatlayabileceği birçok restoran ve kafe ayaklarının altındadır.

 • Modern sınıflar
 • Merkezi Konum
 • Öğrenci salonu
 • Bireysel çalışma odası
 • Yürüme mesafesi konaklama
 • Öğrenci bilgisayar odası
 • Ücretsiz wifi
 • Kolay ulaşım
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

 • General English
 • Business English
 • TOEFL
aspirevia yaz arası

Sosyal Aktiviteler

Londra tecrübenizin zenginleşmesini sağlamak için The Language Gallery, hafta sonlarında ve ders sonrasında gezebileceğiniz birçok yer sunmaktadır. Oxford, Stonehenge, Liverpool, Cardiff ve Edinburgh gibi dünyaca ünlü Britanya bölgeleri bunların arasındadır. Ayrıca çevredeki İrlanda, Fransa, Hollanda ve Almanya gibi ülkeleri ziyaret etmek de gayet kolaydır. 

 • Londra gezileri 5 ve 15£ arasındadır.
 • Londra dışı geziler 15 ve 50£ arasındadır.
 • Ülke dışı geziler 50 ve 250£ arasındadır. 
aspirevia yaz arası

Konaklama Tipleri

Aile Yanı

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir.

Öğrenci Rezidansları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyimleri (hatta yemek tariflerini!) paylaşmak için harika bir yoldur. Rezidansların çoğu yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Öğrenci Evleri

Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hotel

Eğer bir otelin rahatlığını ve imkanlarını arıyorsanız bu seçenek tam size göre! Aynı anda kendinize ait bir dairenin mahremiyetinin ve bir otelin sağladığı konforun keyfine varın.

Apartman Dairesi

Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varın. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Stüdyo Daire

Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Hostel

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

aspirevia yaz arası

360° Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

  Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

  This website uses cookies to improve your web experience.