Skip links

Army and Navy Academy

army-and-navy-academy-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Army and Navy Academy 7. ve 12. sınıflar arası erkek öğrenciler için üniversite hazırlık eğitimi sunan bir okuldur. University of California standartları içerisinde JROTC programı merkezli liderlik eğitimi sunmaktadır. Army and Navy Academy 1910 yılından beri erkek öğrencilere daha iyi eğitim ve öğretim vermek için kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Öğrencilere, son derece kararlı eğitmenler ve bireyselleştirilmiş destek ile seçtikleri üniversitelere yerleşme fırsatı sunulmaktadır.

Bölge: Carlsbad, California

Okul Tipi: Özel Yatılı Lise

Okul Mevcudu: 320

Öğretmen / Öğrenci Oranı: 1:10

Türk Öğrencilere Lise Diploması Sunma: Evet

Spor Aktiviteleri: Baseball, Basketball, Cross Country, Football, Golf, Lacrosse, Soccer, Swimming, Tennis, Track and Field, Waterpolo, Wrestling.

Ekstra Aktiviteler: Academic Decathelon, Yearbook, Magazine, Art Club, ASB, Band of Brothers, Basketball Club, Beta Club, California Scholarhip Federation, Chess Club, Community Service, Computer Club, Diversity Club, Drama Club, Foreign Language Clubs, Forensics, Habitat for Humanity, Harvard Model Congress, Honor Council, Interact Club, Key Club, Multicultural Club, National Honor Council, Navy Marine Club.

aspirevia yaz arası

Ranking Bilgileri

Mezunlarının Yerleştiği Üniversiteler: Academy of Art University, California Baptist University, California State University, Chapman University, Pepperdine University, San Diego Christian College, UC Berkeley, UC Davis, UC Irvine, UCLA, UC San Diego, UC Santa Cruz, University of San Francisco ve fazlası…

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

unulan Yabancı Diller: Fransızca, İspanyolca.

Advanced Placement Dersleri: English Literature and Composition, English Language and Composition, Spanish Language, European History, US History, Psychology, Biology, Chemistry, Physics, Calculus AB and BC, Statistics, Studio Art: Drawing

Sanat Dersleri: Art, Intermediate Art, AP Studio Art Drawing.

aspirevia yaz arası

Kabul Kriterleri

Minimum TOEFL 48

aspirevia yaz arası

Başvuru Tarihleri

Haziran – Eylül ayları arasında başvurular yapılmaktadır.

 
aspirevia yaz arası

Program Ücretleri

Program ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360 Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.