Skip links

Chicago Public School District

aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Chicago Devlet Okuları, 400.000’den fazla öğrenciyle, ABD’nin en büyük 3. okul bölgesidir. CPS öğrencilerin kendi potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine ve onların toplum için üretken bireyler olmalarına yardımcı olmak için çaba göstermektedir. Okul, öğrenme için eğlenceli bir ortam hazırlarken akademik mükemmelik için de çaba sarf eder. Bölgedeki her lise öğrencilere muhteşem anlar yaşatmak ve onlara güzel bir ortam oluşturmak için çaba sarf eder.

Bölge: Chicago, Illinois

Okul Tipi: Devlet Lisesi

Okul Mevcudu: 300 – 3000

Öğretmen / Öğrenci Oranı: 1:20

Türk Öğrencilere Lise Diploması Sunma: Evet

Spor Aktiviteleri: Cross Country, Football, Basketball, Wrestling, Baseball, Tennis, Fall Cross Country, Soccer, Swimming, Winter Basketball, Spring Softball, Track.

Ekstra Aktiviteler: Math Club, Chess Club, Bilingual Club, French Club, Italian Club, Environmental Club, Key Club, National Honor Society, Astronomy, Film, Latin Team, Debate, Dance ve fazlası…

aspirevia yaz arası

Ranking Bilgileri

Mezunlarının Yerleştiği Üniversiteler: Amherst College, Berklee School of Music, Boston College, Brown University, Cornell University, Columbia College, Dartmouth College, DePaul University, Duke University, Georgetown University, George Washington University, Harvard University ve fazlası…

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

Sunulan Yabancı Diller: Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Rusça, İspanyolca.

Advanced Placement Dersleri: Biology, Calculus, Environmental Science, English Language and Composition, Spanish, World Literature, Human Geography, Macroeconomics, Physics B, Psychology.

Sanat Dersleri: Chorus, Choir, Theatre Academy, Theatre Fundamentals, Theatre Production, Vocal Music, Art, Studio Art, Drawing & Painting, Graphic Arts, Metalsmithing.

aspirevia yaz arası

Kabul Kriterleri

Minimum SLEP 45

aspirevia yaz arası

Başvuru Tarihleri

Haziran – Eylül ayları arasında başvurular yapılmaktadır.

 
aspirevia yaz arası

Program Ücretleri

Program ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.