Skip links

Newburyport High School

newburyport-high-school-logo
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Newburyport High School geniş kapsamlı dört yıllık bir devlet okuludur. Okul binası kısa bir süre önce tadilattan geçmiştir ve sanat tesisleri bulunmaktadır. NHS son zamanlarda Boston Globe dergisi tarafından en iyi 50 devlet lisesi arasında gösterilmiştir. Drama öğrencileri bölgesel devlet tiyatro festivalinde birinci olmuştur. NHS’den mezun olan öğrenciler Mühendislik ve IVY League kolej ve üniversitelerine kabul edilmişlerdir.

Bölge: Newburyport, Massachusetts

Okul Tipi: Devlet Lisesi

Okul Mevcudu: 700

Öğretmen / Öğrenci Oranı: 1:22

Türk Öğrencilere Lise Diploması Sunma: Evet

Spor Aktiviteleri: Outdoor Track, Baseball, Lacrosse, Ultimate Frisbee, Tennis, Field Hockey, Soccer, Cheerleading, Cross Country.

Ekstra Aktiviteler: Art Club, Photographic Journal, Building Bridges, Jazz Band, Community Service, Downhill Ski Club, Drama Club, Environmental Club, German American Partnership Program, Global Awareness, Interact, Model UN, National Honor Society, National Art Honor Society ve fazlası…

aspirevia yaz arası

Ranking Bilgileri

Mezunlarının Yerleştiği Üniversiteler: Harvard University, Cornell University, Bates College, Boston College, Boston University, University of Massachusetts, Oberlin College, Colgate College, Amherst College, Worcester Polytechnic Institute, Syracuse University, DePaul University, Brandeis University ve fazlası…

aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

Sunulan Yabancı Diller: İspanyolca ve Almanca.

Advanced Placement Dersleri: Calculus AB, Calculus BC, Statistics, Biology, Physics, Environmental Science, US History, English Literature, Studio Art, Civics & Government.

Sanat Dersleri: AP Studio Art, Painting, Drawing, 3D Art, Photo 1-2-3, Ceramics, Playwriting, Acting Techniques, Theatre Ensemble, Scene Study.

aspirevia yaz arası

Kabul Kriterleri

Minimum SLEP 50

aspirevia yaz arası

Başvuru Tarihleri

Haziran – Eylül ayları arasında başvurular yapılmaktadır.

 
aspirevia yaz arası

Program Ücretleri

Program ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360 Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.