Skip links

Tampa Preparatory School

Tampa Preparatory School
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Tampa Preparatory School yeteneklerin ve bilginin birleştiği ve gelişmeye başladığı bir yerdir. Öğrencilerin ve öğretmenlerin iletişim halinde oldukları, bireysel ilgiye oldukça önem verilen okulda, çok sayıda farklı ülkeden gelen öğrencinin oluşturduğu uluslararası bir ortam vardır. Tampa Preparatory School öğrencilerinin hem akademik, hem sportif hem de sanatsal olarak gelişimini sağlamayı amaçlamaktadır. 

Bölge: Tampa, Florida

Okul Tipi: Özel Lise

Okul Mevcudu: 450

Öğretmen / Öğrenci Oranı: 1:15

Türk Öğrencilere Lise Diploması Sunma: Evet (minimum 2 yıl eğitim almak şartıyla)

Spor Aktiviteleri: Bowling, Cross Country, Swim & Dive, Golf, Volleyball, Basketball, Soccer, Rowing, Softball, Tennis, Track.

Ekstra Aktiviteler: National Honor Society, Cum Laude Society, National Art Honor Society, Mu Alpha Theta, Tri-M Music Honor Society, Quill & Scroll, French, Spanish, Latin, Ambassadors of Goodwill, Art Club, Coloring the Community, Common Ground, Conduct Review Board ve fazlası…

aspirevia yaz arası

Ranking Bilgileri

Mezunlarının Yerleştiği Üniversiteler: Harvard University, DePaul University, Brown University, Princeton University, Yale University, University of Florida, University of Pennsylvania, Vanderbilt University, University of Chicago, Dartmouth College, Boston College, William & Mary College ve fazlası…

 
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

Sunulan Yabancı Diller: Latince, Fransızca ve İspanyolca.

Advanced Placement Dersleri: English, Calculus AB, Calculus BC, Statistics, Computer Science, Latin-Virgil, French, Spanish, Biology, Chemistry, Physics B, Art Portfolio, Art History, Music Theory, World History, US History, European History, Government & Politics.

Sanat Dersleri: Chorus, Instrumental Music, 2D & 3D Art, Photography, Theater, Film Production, Musical Ensembles, Band, Concert Chorus, Drumline, Ceramics, Printmaking.

aspirevia yaz arası

Kabul Kriterleri

Minimum TOEFL 88

 
aspirevia yaz arası

Başvuru Tarihleri

Haziran – Eylül ayları arasında başvurular yapılmaktadır.

 
aspirevia yaz arası

Program Ücretleri

Program ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360 Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.