Skip links

Wasatch Academy

Wasatch Academy
aspirevia yaz arası

Genel Bilgiler

Wasatach Academy karma eğitim veren yatılı bir hazırlık okuludur. 25’ten fazla eyaletten ve 30’dan fazla ülkeden gelen öğrencileri bir araya getiren international bir kampüse sahiptir. Öğrencileri bir yandan üniversiteye hazırlarken bir yandan da etik bir vatandaş olmaları için eğitirler. Sınıf içinde ve dışında öğrencilerin başarısı için en yüksek akademik atmosfer sağlanır. Yıl boyunca Utah’ın kalbinde birçok ulusal parktan ve benzersiz açık hava fırsatlarıyla çevrili güzel bir ortamdan faydalanabilirsiniz.

Bölge: Mount Plesant, UTAH

Okul Tipi: Özel Yatılı Lise

Okul Mevcudu: 315

Öğretmen / Öğrenci Oranı: 1:12

Türk Öğrencilere Lise Diploması Sunma: Evet

Spor Aktiviteleri: Baseball, Basketball, Cheerleading, Cross Country, Skiing, Tennis, Track and Field, Volleyball, Wrestling, Snowboarding, Soccer.

Ekstra Aktiviteler: National Honor Society, Chess, Robotics, Debate, Journalism, Literary Magazine, International Clubs, Equine Science, Art Club, Choral Music, Tech Crew, Spanish, Aikido, Creative Writing, Fencing, Golf, Hiking, Kayaking, Mountain Biking, Rock Climbing ve fazlası…

aspirevia yaz arası

Ranking Bilgileri

Mezunlarının Yerleştiği Üniversiteler: Boston University, Brandeis University, Brigham Young University, California Institute of Technology, Colorado State University, Emory University, Hofstra University, Long Island University ve fazlası…

 
aspirevia yaz arası

Sunulan Programlar

Sunulan Yabancı Diller: İspanyolca, Fransızca, Çince.

Advanced Placement Dersleri: Biology, Calculus AB&BC, Chemistry, Computer Science A, English Language, English Literature, European History, Physics, Psychology, Spanish Language, Statistics, US History, US Government, Art Portfolio, Environmental Science.

Sanat Dersleri: Art History, Ceramics, Drawing & Painting, Photography, Graphic Design, Jewelry Making, Digital Animation, Print Making, Sculpture, Composition, Music History, Music Appreciation.

aspirevia yaz arası

Kabul Kriterleri

Minimum TOEFL 55

 
aspirevia yaz arası

Başvuru Tarihleri

Haziran – Eylül ayları arasında başvurular yapılmaktadır.

 
aspirevia yaz arası

Program Ücretleri

Program ücretleri değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

aspirevia yaz arası

360 Sokak Görüntüsü

aspirevia yaz arası

Adres

aspirevia yaz arası

Fotoğraf Galerisi

aspirevia yaz arası

Ücretsiz Danışmanlık

Ücretsiz Danışmanlık Almak İster Misin? Aşağıdaki Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilirsin.

    Mesaj gönder düğmesine tıklayarak, "Form" koşullarımızı ve tarayıcıda çerez kullanımına izin vermeyi kabul etmiş olursunuz.

    This website uses cookies to improve your web experience.