Skip links

Chicago Dil Okulları

Los angeles dil okulu
CHICAGO’DA DİL EĞİTİMİ

Chicago, Amerika Birleşik Devletleri’nin nüfus bakımından en büyük üçüncü şehridir. Illinois eyaletinde Michigan Gölü’nün güneybatı kıyısında yer alır.

Göle nazır olan şehir merkezinde gökdelenlerin ve renkli sokakların yanı sıra, birçok park ve bahçe yer almaktadır.

Chicago kenti ülkenin çok önemli bir ulaşım, kültür, politika, sanayi, finans, tıp ve yüksek öğrenim merkezidir. Kent ülkenin orta batısının ticari ve iktisadi, kültürel ve finansal başkenti konumundadır. Chicago’nun şehir planlaması çok düzenli ve ulaşımı kolaydır. Gökdelenlerin arasında yerden 6 metre yükseklikte metro ağı kuruludur.

Chicago’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

Chicago caz müziğinin başkentlerinden sayılır. Ayrıca dans, spor, müzik, görsel sanatlar, sahne sanatları, tiyatro, festivaller, kültür merkezleri, kütüphaneler ve gösteriler kentin başlıca kültürel unsurları arasındadır. Göl kenarındaki parklar ve plajlar bisiklet, yüzme, golf, koşu, plaj voleybolu, güneşlenme gibi birçok açık hava aktivitesi için imkan sunmaktadır. Çok sayıda bisiklet yolunun bulunmakta ve bisiklet kullanmak günlük yaşamın doğal bir parçası halinde seyretmektedir. Çok sayıda gece eğlencesine özgü mekan bulunmaktadır.

Chicago'da Eğitim Alabileceğiniz Dil Okulları

This website uses cookies to improve your web experience.