Skip links

Londra Dil Okulları

LONDRA’DA DİL EĞİTİMİ

Londra, İngiltere’nin ve Birleşik Krallık’ın başkentidir. Türk öğrenciler tarafından dil eğitimi için en çok tercih edilen şehirdir! Londra farklı kültürleri tanımak, eşsiz tarihi eser ve müzeleri gezmek, muhteşem parkları ve yeşil alanları görmek isteyen tüm öğrenciler için en öncelikli tercihlerden biridir.  

Londra’da dünyanın her yerinden gelen insanlar yaşamaktadır. Çok çeşitli kültürleri misafir eden Londra’da, 300’den fazla farklı dil konuşulmaktadır. Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biridir.

Yeşilliği bol olan Londra’yı Thames nehri iki yakaya bölmektedir. Londra, yüzyıllardır İngiliz kraliyet ailesine başkentlik yapmış bir şehir olmasından ötürü bugün kraliyet hazinelerinin en önemlilerine de ev sahipliği yapmaktadır. Kraliçe’nin evi olan Buckingham Sarayı’nın yanı sıra kraliyet hazinelerinin sergilendiği London Tower, Lady Diana’nın evi Kensington Sarayı gibi dünyanın en önemli sanat eserlerine ve tarihi kalıntılarına ev sahipliği yapan bir kültür kentidir. New York’tan sonra dünyanın en önemli müzikaller şehridir.

Londra'da Eğitim Alabileceğiniz Dil Okulları

This website uses cookies to improve your web experience.